Info Medlemsregistrering

 

Medlems-registrering

Nu kan man äntligen registrera sig som medlem online! Detta sker, inte så oväntat, under fliken ”Bli medlem”, när du registrerat dig som medlem får du ett mail med ditt unika Medlems-ID samt information om hur du betalar medlemsavgiften.

Medlems-ID

Vi har infört ett Medlems-ID till alla våra medlemmar. Det kommer att användas för att anmäla sig till något av föreningens event och anges som referens vid betalningar till föreningen för att vi snabbt ska kunna identifiera vem som betalat.

Redan Medlem?

Om du redan är medlem finns du med i medlemsregistret och ett Medlems-ID är registrerat på dig. För att få tag i ditt Medlems-ID skickar du efter det här. Om du vet att du registrerat dig som medlem men din epost inte är inlaggd maila oss på info[a]uppx.se, registrera inte om dig om du redan är medlem.

Betal-info

Det har även dykt upp en ny sida (Betal-info) med betalningsinformation i sidfoten. Här hittar du vårat bank-giro nummer och ett nummer du kan swisha till.

UppX